O Tesco Mobile

Kdo jsme?

Jsme operátor, který navazuje na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska, Slovenska a dalších zemí. Od května 2013 poskytujeme služby plnohodnotného mobilního operátora i v České republice. Dnes se můžeme pyšnit již více jak 150 tisíci spokojenými zákazníky. Své služby provozujeme prostřednictvím sítě O2, díky které nabízíme svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Portfolio našich služeb, které neustále rozvíjíme, je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízíme více než 8000 míst k dobití.

Co je naším cílem?

V Tesco Mobile je pro nás nejdůležitější poskytovat nejvyšší kvalitu služeb a zákaznickou péči, na kterou si klient s radostí zvykne. Zároveň chceme nabízet produkty, které jsou srozumitelné, a o které zákazník opravdu stojí.

Na čem nám nejvíc záleží?

Víme, že za úspěchem každé společnosti stojí spokojení zákazníci. Nejvíce ze všeho nám tedy záleží na vás. Vaše spokojenost a dlouhodobá důvěra je pro nás největší odměnou za naši práci.

Tesco Mobile, Buďte si blíž

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace